Ogrodzenia gabionowe - producent

Ogrodzenie gabionowe swoja nazwę zawdzięcza gabionom – specjalnym stalowym koszom, które wypełniane są różnymi ozdobnymi kamieniami. Gabiony mogą mieć podłużny kształt i ogradzać posesję niczym mur lub być połączone niskim murkiem i podłużnymi elementami drewnianymi. W ten sposób uzyskujesz bardzo estetyczne i ciekawe stylistycznie ogrodzenie. Wygląda dobrze, jest solidne, łatwe w montażu a do tego zwiększa prywatność.

Ogrodzenie z gabionu – najważniejsze zalety

Nietuzinkowy wygląd

Ogrodzenie gabionowe wygląda po prostu dobrze. Kamień, stal i elementy drewniane dobrze komponują się z otoczeniem i sprawdzają się jako ogrodzenie wielu rodzajów posesji. Gabiony jako ogrodzenie to coraz modniejsze rozwiązanie.

Różnorodność kształtu i stylu

Możesz wybrać, czy Twoje ogrodzenie gabionowe będzie podłużne, jak mur, czy może w postaci kamiennych słupów połączonych murkiem i ozdobnym drewnem. Możesz też mieszać style i uzyskiwać unikalne efekty.

Długowieczność i prosta konserwacja

Kamienie i stal to bardzo wytrzymałe i długowieczne materiały na ogrodzenie gabionowe. My dodatkowo wzmacniamy stal, zabezpieczając ją przed korodowaniem. Szacuje się, że ogrodzenie z gabionów może przetrwać nienaruszone nawet 50 lat. Technologia ocynku ogniowego sprawia, że nie jest wymagana skomplikowana i specjalistyczna konserwacja.

Łatwy montaż przez cały rok

Z racji tego, że montaż ogrodzenia gabionowego odbywa się w procesie suchym, może być wykonane o każdej porze roku. Przeprowadza się go łatwo i sprawnie, możesz jeszcze tego samego dnia cieszyć się nowym ogrodzeniem.

Możesz użyć własnych kamieni

Zapewniamy odpowiednie, ozdobne kamienie do gabionów, w różnych kształtach i kolorach. Jeśli chcesz, możesz użyć własnego wypełnienia – nadadzą się bardzo różne kamienie, o ile są w odpowiednim rozmiarze. Kamień w architekturze ogrodowej jest elementem najpiękniejszym i najbardziej niezawodnym.

Możliwość recyklingu

Wszystkie elementy gabionów (stal i kamienie) mogą zostać poddane recyklingowi. Dlatego ogrodzenie gabionowe jest też ekologiczne.

Dźwiękoszczelność i lepsza prywatność

Konstrukcja gabionowa ma właściwości dźwiękoszczelne, przez co nie przedostaje się na posesję hałas np. ulicy. Prostopadłościenny kształt gabionów pozwala na uzyskanie swego rodzaju muru, który odgradza posesję od reszty świata, czyniąc z niej oazę spokoju.

Dla kogo nasze ogrodzenie gabionowe?

Ogrodzenie gabionowe charakteryzuje się unikalnym wyglądem oraz trwałością. Dlatego sprawdzi się najlepiej w miejscach, w których istotna jest estetyka przestrzeni – jako ogrodzenie domu, firmy, ważnej instytucji czy parków. To także dobry wybór, jeśli chcesz ogrodzić miejsce, którego nie chcesz eksponować.

Potrzebujesz ogrodzenia? Daj nam znać, a dobierzemy odpowiedni rodzaj do Twoich potrzeb. Zajmujemy się sprzedażą ogrodzenia oraz ich montażem. Oferujemy gotowe zestawy koszy do ogrodzeń gabionowych, jeśli chcesz je wypełnić własnymi kamieniami. Wykonujemy też pokrywy gabionowe, by zabezpieczyć zawartość ogrodzenia. Gwarantujemy szybki czas realizacji i profesjonalny montaż.