Ogrodzenia panelowe - producent

Ogrodzenie panelowe to często spotykany rodzaj ogrodzeń osiedli, blokowisk, boisk czy kortów tenisowych. Ogrodzenie składa się z paneli ogrodzeniowych, które montuje się do słupków przy użyciu obejmy. Poszczególne panele z kolei łączy się ze sobą za pomocą specjalnych spinek. Prosta konstrukcja sprawia, że ogrodzenie panelowe montuje się szybko. Najlepiej sprawdza się wraz z betonową podmurówką. Panele ogrodzeniowe można łączyć także z furtkami i rozkładanymi bramami wjazdowymi.  

Panele ogrodzeniowe – dlaczego warto?

Wytrzymałość i długowieczność ogrodzeń panelowych

Panele ogrodzeniowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów – aluminium lub stal. Są wyjątkowo odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo, do każdych paneli stosujemy specjalne zabezpieczenia antykorozyjne i nie ścierają się. Ich budowa z kolei jest zwarta i solidna, przez co przejawiają wysoką wytrzymałość mechaniczną.

Estetyczny wygląd i prosta konstrukcja ogrodzenia panelowego

Ogrodzenie panelowe ma schludny i estetyczny wygląd. Panele wyglądają bardzo uniwersalnie, nie zaburzają krajobrazu i wpisują się w praktycznie każdą aranżację przestrzenną.

Łatwe i szybkie w montażu panele ogrodzeniowe

Wielką zaletą ogrodzenia z paneli ogrodzeniowych jest szybki i bezproblemowy montaż. Ogrodzenie zatem powstaje bardzo szybko, w przypadku typowych posesji w ciągu jednego dnia.

Ogrodzenie łatwe w konserwacji

Panele ogrodzeniowe służą przez wiele lat i nie niszczeją. Nie wymagają też częstej konserwacji.

Wybór wymiarów i kolorów paneli ogrodzeniowych

Nasze panele ogrodzeniowe mają rozmiary 150 – 180cm x 50 – 60 cm. Możesz wybierać różne modele pod kątem estetycznym, a także kolorystycznym. W ten sposób dopasujesz ogrodzenie panelowe do charakteru swojej posesji.

Bezpieczeństwo ogrodzenia panelowego

Ogrodzenie panelowe jest solidne i przez to dobrze chroni posesję. Jeśli mają posłużyć do ogrodzenia miejsc, gdzie bawią się dzieci – można wybrać modele bez ostrych krawędzi. Ich solidność ma jeszcze jedną zaletę – elementy ogrodzenia nie rozpadają się i nie przenikają do gleby. Są zatem bezpieczne dla środowiska.

ogrodzenie panelowe wykonane z paneli ogrodzenowych

Dla kogo ogrodzenie panelowe?

Ogrodzenie panelowe to dobry pomysł w wielu sytuacjach. Świetnie nada się do ogrodzenia posesji mieszkalnych, terenów przemysłowych, obiektów sportowych, instytucji, sklepów czy parków. Oprócz tego bardzo dobrze sprawdza się jako osłona na śmietniki czy przy budowie kojców dla psów.

Potrzebujesz ogrodzenia? Daj nam znać, a my pomożemy Ci z doborem i idealnie dopasujemy ogrodzenie do rodzaju terenu i powierzchni.

Ogrodzenia panelowe
Ocena 5/5
Głosów 103

Ogrodzenia panelowe - Galeria