Bramy przemysłowe - producent

Bramy przemysłowe to bramy przeznaczone do użytku w przemyśle – w  fabrykach lub zakładach produkcyjnych. Swoje zastosowanie znajdą także w firmach handlowych, spedycyjnych i transportowych. Służą do oddzielania poszczególnych obszarów produkcyjnych i mogą pracować w trybie ciągłym lub przerywanym. Do ich powstania posłużyć mogą różne materiały - metal, plastik lub drewno. My w swojej ofercie mamy bramy przemysłowe segmentowe i rolowane.

Bramy przemysłowe segmentowe

Bramy segmentowe otwierają się pionowo za nadprożem. Składają się z kilku warstw, które przy otwieraniu nachodzą na siebie niczym harmonijka. W ten sposób nie wymagają dodatkowego miejsca.  U nas możesz otrzymasz przemysłowe bramy segmentowe z napędem automatycznym lub ręczne, w różnych wariantach kolorystycznych. Możesz też wybrać modele z pełnym panelem stalowym, przeszkolone, z okienkami lub drzwiami bocznymi czy wentylacją. Bramy segmentowe zabezpieczone są przed zerwaniem linek i sprężyn. Są odpowiednio grube, by zapobiegać uciekaniu ciepła. Na życzenie klienta możemy je wyposażyć w dodatkowe elementy:

  •       Fotokomórkę,
  •       Sygnalizatory świetlne i dźwiękowe,
  •       Zamki szyfrowe i inne.

Bramy przemysłowe rolowane

Przemysłowe bramy rolowane również otwierają się pionowo, lecz nie składają się, a brama zwija się na wał, który jest umieszczony nad wejściem. Tak samo nie zajmują dużo miejsca. Nasze bramy rolowane są solidne i mają wbudowane systemy antywłamaniowe. Możesz wybrać warianty ze skrzynką wewnętrzną lub zewnętrzną, a także wzbogacone o dodatkowe drzwi. W razie, gdy zabraknie prądu – istnieje możliwość samodzielnego otwierania bramy rolowanej. W trybie automatycznym – jeśli napotkają przeszkodę – wracają do pozycji otwartej.

Bramy przemysłowe OgroPol – najważniejsze korzyści

Solidne wykonanie i trwałość

Bramy przemysłowe wykonane są ze stalowych paneli z pianką poliuretanową. Każdy z elementów jest ocynkowany. Materiały są wysokiej jakości, a zastosowany system uszczelnień sprawia, że bramy działają sprawnie i niezawodnie przez wiele lat. Nie straszne są im czynniki atmosferyczne lub te powodowane przez proces produkcyjny w firmie.

Porządek i bezpieczeństwo w firmie

Zastosowanie profesjonalnych bram przemysłowych pomaga zachować porządek i ergonomię w zakładzie produkcyjnym. Poszczególne obszary są oddzielone lub zabezpieczone przed dostępem niepowołanych osób i pojazdów. To sprzyja procesom produkcyjnym i lepszym wynikom.

Szybka realizacja i montaż

W OgroPol zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także montażem i doradztwem w kwestii bram przemysłowych. Zamówienia realizujemy szybko i przeprowadzamy sprawny montaż po to, aby nie zakłócać pracy zakładu przemysłowego.

Wybór rodzajów i kolorystyki

To, że bramy przemysłowe mają przede wszystkim być solidne i trwałe, nie znaczy, że nie powinny też dobrze wyglądać. U nas otrzymasz porządne modele, w wybranej przez Ciebie kolorystyce. Dopasujemy je do ogólnego wystroju wnętrz Twojej firmy.

Potrzebujesz bramy skrzydłowej? Daj nam znać – prowadzimy profesjonalne doradztwo w kwestii ogrodzeń, sprzedaż bram przesuwnych oraz zajmujemy się ich montażem. Dobierzemy optymalne rozwiązanie, działamy szybko i terminowo.