Ogrodzenia betafence - producent

W ramach swojej oferty stosujemy produkty największego światowego producenta ogrodzeń – Betafence. To właśnie w ich rękach powstają nasze panele ogrodzeniowe, siatki, słupki, przesłony, bramy skrzydłowe i przesuwne czy gabiony. Ogrodzenia Betafence to sprawdzona marka, wysoka jakość, estetyka i długowieczność elementów ogrodzenia.  

Dlaczego Betafence?

Sprawdzona marka

Firma Betafence jest liderem na rynku produkcji ogrodzenia. Ma ponad 140 letnie doświadczenia, a jej produkty cieszą się uznaniem na całym świecie.

Wysokiej jakości komponenty

Ogrodzenia Betafence powstają z najwyższej jakości, trwałych materiałów. Nie straszne są im lata eksploatacji i warunki atmosferyczne.

Elegancki wygląd, zwracające uwagę wzornictwo

Betafence słynie także z kunsztu swoich projektantów. Ogrodzenia, które wychodzą z ich ręki są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale także dobrze wyglądają. Możesz wybierać w szerokiej gamie stylów, kolorów i wzornictwa.

Szeroki wybór rodzajów ogrodzeń

Ogrodzenia Betafence są różnorodne – możesz wybrać ogrodzenie panelowe, gabionowe, łupane, palisadowe, przemysłowe czy siatkę ogrodzeniową. W OgroPol realizujemy wszystkie rodzaje ogrodzeń Betafence.

Dbałość o detale i bezpieczeństwo

Każdy rodzaj ogrodzeń Betafence wykonany jest z dbałością o detale. Zarówno te estetyczne, jak i użytkowe. Przez odpowiednie zabezpieczenia antykorozyjne, dobrane materiały i technologie ogrodzenia Betafence są trwałe i bezpieczne dla ludzi i środowiska.

Łatwy montaż i pielęgnacja

Nasze ogrodzenia Betafence montuje się w sprawny i szybki sposób. Podobnie jak prosta jest ich pielęgnacja i czyszczenie. Impregnacja, którą wykonujemy, daje ochronę na wiele lat.

Dla kogo ogrodzenia Betafence?

Ogrodzenia Betafence to szeroka gama rodzajów ogrodzeń dla domu, firmy, instytucji, parku, terenów sportowych, wojskowych czy zamkniętych. Masz do wyboru modele o bardziej klasycznym i nowoczesnym wyglądzie. Dlatego bez trudu dobierzesz odpowiednie ogrodzenie dla swojej posesji. Zwłaszcza, że w wyborze pomóc Ci mogą nasi specjaliści.

Potrzebujesz ogrodzenia? Daj nam znać, a dobierzemy odpowiedni rodzaj do Twoich potrzeb. Zajmujemy się sprzedażą ogrodzenia oraz ich montażem. Działamy szybko i terminowo.