Ogrodzenia łupane - producent

Ogrodzenie łupane powstaje z pustaków lub łupanego betonu. Następnie, powstają z nich charakterystycznie wyglądające bloczki. Te mogą występować w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Całość przypomina nieco kamienny mur z cegieł. Bloczki łączone są niskim murkiem oraz przęsłami – często metalowymi, ale mogą być to także elementy drewniane lub z aluminium. Wszystko zależy od inwencji i gustu klienta. Stylistyka ogrodzenia łupanego jest ponadczasowa i uniwersalna. Dobrze jednak przed zamówieniem skonsultować się z naszymi specjalistami – po to, aby dobrać najbardziej pasujące materiały i projekt do Twojej posesji.

Ogrodzenia łupane – najważniejsze zalety

Niezwykła trwałość

Kamienie i beton, które służą jako materiał na ogrodzenie łupane charakteryzują się twardością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Są też bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Pomimo tego, nie przestają dobrze wyglądać, a jeśli zajdzie taka konieczność – naprawa bloczków jest bardzo łatwa.

Klasyczny, uniwersalny wygląd

Ogrodzenie łupane ma charakterystyczny wygląd. Przypomina kamienny mur, co jest nawiązaniem do klasyki. Dlatego świetnie komponuje się z każdym typem aranżacji i charakteru posesji. Nie zaburza aranżacji i można je zastosować bez względu na krzywiznę powierzchni czy rodzaj gruntu.

Łatwa konserwacja i czyszczenie

Ogrodzenie łupane wykonujemy w technologii wibroprasowania, co oprócz wymienionych korzyści, czyni je odpornymi na promienie UV. Podczas montażu stosujemy specjalne środki impregnujące, które chronią bloczki przez wiele lat. To też sprawia, że konserwacja i czyszczenie łupanych bloczków jest stosunkowo proste – wystarczy je od czasu do czasu umyć myjką ciśnieniową lub zastosować środki przeciw mchom i grzybom.

Wybór stylów, kształtów i kolorów

Technologia łupania bloczków pozwala na osiągnięcie różnych rozmiarów i wzorów. Do tego możesz wybierać kolorysykę ogrodzenia – a ta może być jednolita lub mieszana. Do barwienia elementów łupanych stosujemy wysokiej jakości substancje kolorystyczne, które powodują, że kolor jest trwały przez lata.

Bloczki możesz połączyć ze sobą przęsłami z metalu, drewna, aluminium lub innych tworzyw sztucznych. Te również występują w różnych stylach i kolorach.

 Wszystko to sprawia, że możesz zaprojektować własne ogrodzenie łupane wedle inwencji i potrzeb.

Sprawny montaż

Montaż ogrodzenia łupanego przebiega podobnie sprawnie na każdym rodzaju gruntu – niezależnie od ukształtowania. Nasi ludzie mają w tym doświadczenie i zamontują ogrodzenie terminowo i szybko.

Dla kogo ogrodzenie łupane?

Ogrodzenie łupane przez swoją uniwersalną  stylistykę, trwałość i łatwą konserwację sprawdzi się przy wielu rodzajach posesji. Możesz ogrodzić tak swój dom, firmę, instytucję publiczną, parki czy tereny użyteczności publicznej.

Potrzebujesz ogrodzenia? Daj nam znać, a dobierzemy odpowiedni rodzaj do Twoich potrzeb. Zajmujemy się sprzedażą ogrodzenia oraz ich montażem. Działamy szybko i terminowo.