Napędy do bram - producent

Oferujemy szeroki wybór automatyki do bram. Otrzymasz u nas napędy do bram zarówno skrzydłowych, przesuwnych jak i garażowych. Także do tych dużych, przemysłowych bram.

Napędy do bram skrzydłowych

Napędy do bram skrzydłowych oferujemy w różnych wariantach, w zależności od potrzeb:

  • napędy na szerokie słupki,
  • napędy na wąskie słupki,
  • napędy podziemne.

W zależności od konkretnego modelu mogą być wyposażone w mechaniczny wyłącznik krańcowy, mechaniczne ograniczniki ruchu, system wykrywający przeszkody i inne funkcje. Każdy napęd wyposażony jest za to w siłownik elektromechaniczny.

Napędy do bram przesuwnych

U nas masz do wyboru napędy do bram przesuwnych o różnej wadze – mamy modele obsługujące bramy do 500, 800, 2000 oraz 4500 kg. W zależności od konkretnego modelu napędy do bram przesuwnych mogą być wyposażone w system wentylacji, wyłączniki krańcowe, czujniki przeszkód i inne funkcje. Każdy z napędów wyposażony jest w siłownik elektromechaniczny wraz z wbudowanymi enkoderem i centralą.

Napędy do bram garażowych

W naszej ofercie znajdziesz także napędy przeznaczone do bram garażowych i dużych przemysłowych. Każdy z modeli wyposażony jest w siłownik elektromechaniczny o odpowiednim napięciu. Napędy tego typu posiadają:

  • czujniki przeszkód,
  • system autouczenia,
  • oświetlenie energooszczędne,
  • zasilanie awaryjne.

Mamy napędy do bram garażowych o bardzo dużych powierzchniach, a także bram wahadłowych, rolowanych i harmonijkowych.

Automatyka do bram ogrodzeniowych, garażowych i przemysłowych

Jesteśmy pewni jakości swoich produktów, gdyż pochodzą od uznanych producentów. To gwarancja i jakości i niezawodności przez lata. Prowadzimy też profesjonalne doradztwo w kwestii automatyki bram ogrodzeniowych i garażowych. Nasi ludzie podpowiedzą Ci optymalne rozwiązanie.