Ogrodzenia palisadowe - producent

Ogrodzenie palisadowe to po prostu połączone ze sobą moduły – gotowe przęsła, bramy i furtki. Ich montaż polega na łączeniu modułów ze słupkami montażowymi. Przez montuje się je bardzo szybko i sprawnie. Sprawdzają się zarówno bezpośrednio nad gruntem jak i wzmocnione podmurówką. W swojej klasycznej formie nazwę zawdzięczają tradycyjnym palisadom, które służyły jako umocnienia dawnym fortyfikacjom. Dziś zbudowane są ze stali, zamknięte w masywnych ramach i składają się z szerokich płaskich profili.

Ogrodzenie z palisad – najważniejsze zalety

Wytrzymała konstrukcja

Nasze moduły ogrodzenia palisadowego wykonane są z wysokiej jakości stali. Każdy z modułów jest przez nas z osobna ocynkowany i malowany. Przez to ogrodzenie jest solidne, odporne na korozję i czynniki atmosferyczne oraz będzie służyło przez lata.

Łatwy i szybki montaż

Montaż ogrodzenia palisadowego jest niezwykle prosty i szybki. To zaleta jego prostej i minimalistycznej konstrukcji. W bardzo krótkim czasie możesz ogrodzić nawet spory teren.

Niski koszt

Ogrodzenie palisadowe należy do jednego z korzystniejszych ekonomicznie rozwiązań. To zaleta tej prostej, ale solidnej konstrukcji oraz łatwości montażu. To oznacza, że ogrodzenie z palisady opłaca się wybrać, jeśli potrzebujesz naprawdę długą linię ogrodzenia.

Nowoczesny, elegancki wygląd

Ogrodzenie palisadowe wyróżnia się wyglądem. Pomaga podkreślić unikalny charakter posesji. Świetnie komponuje się zarówno z budynkami w nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym stylu. Dzięki temu, że linia ułożenia jest spójna, zyskujesz elegancki efekt wizualny, a całe ogrodzenie palisadowe wygląda po prostu nowocześnie.

Wybór kolorów i rodzajów palisad ogrodzeniowych

Ogrodzenia palisadowe są dostępne w różnych wariantach stylistycznych. Sprawdź, jaki wzór Ci odpowiada i taki właśnie dostarczymy. Możesz też wybrać dowolny kolor z palety RAL. Dzięki temu maksymalnie dopasujesz ogrodzenie do otoczenia i charakteru posesji.  

Ułożenie poziome lub pionowe – zyskuje prywatność

Ogrodzenie palisadowe można ułożyć w konfiguracji poziomej lub pionowej – w zależności od gustu i potrzeb. Do wyboru masz modele mniej lub bardziej transparentne – w ten sposób możesz sam ocenić, jak bardzo przez ogrodzenie ma być widoczna posesja.

Dla kogo ogrodzenie palisadowe?

Ogrodzenia palisadowe są dobrym pomysłem, jeśli chcesz ogrodzić spore połacie terenu. Dodatkowo sprawdzają się, jeśli ogrodzenie ma chronić także Twoja prywatność. Możesz je zastosować w domu lub w firmie. Potrzebujesz ogrodzenia? Daj nam znać, zajmujemy się sprzedażą oraz montażem ogrodzeń palisadowych we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Ogrodzenia palisadowe
Ocena 5/5
Głosów 95

Ogrodzenia palisadowe - Galeria