Bramy dwuskrzydłowe - producent

Bramy tego typu składać się mogą z jednego lub dwóch skrzydeł. Otwiera się je podobnie jak drzwi, a mogą być zarówno ręczne jak i automatyczne. Nawiązują do klasyki, a swoim ciekawym wzornictwem wpisują się w różne rodzaje aranżacji. Największą popularnością cieszą się bramy dwuskrzydłowe.

Bramy dwuskrzydłowe do ogrodu – różne rodzaje

Bramy skrzydłowe składają się po prostu z jednego lub dwóch skrzydeł, przypominających drzwi. Oferujemy je zarówno w wariancie ręcznym, jak i automatycznym. W tym drugim, nie musisz samodzielnie otwierać bramy – otwiera i zamyka się sama. Reaguje na polecenie pilota lub czujnika ruchu, który reaguje na nadjeżdżający pojazd. System reaguje tak samo o każdej porze dnia i w każdą pogodę. To solidne i bezpieczne konstrukcje – zastosowany zamek i pionowy rygiel zapobiegają przed otwarciem bramy przez niepowołane do tego osoby.

Bramy dwuskrzydłowe OgroPol – najważniejsze zalety

Trwałość i solidność wykonania

Nasze bramy wjazdowe dwuskrzydłowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Są zbudowane z markowych elementów – zawiasów, zamków, rygli i innych. Dzięki zastosowanej technologii oraz środkach zabezpieczających (np. cynkowanie), są odporne na korodowanie i działanie warunków atmosferycznych. Do tego bramy mają sztywną, solidną konstrukcję. Są montowane do stalowych słupów lub płytek montażowych a skrzydła otwierają się na solidnych zawiasach. To wszystko sprawia, że nasze bramy skrzydłowe przetrwają wiele lat.  

Szeroki wybór kolorów i wzorów

Brama wjazdowa dwuskrzydłowa to wizytówka posesji. Dlatego oferujemy Ci wybór kolorystyki i stylistyki Twojej bramy. Możesz wybierać w różnych modelach – począwszy od tych klasycznych, przez bardziej nowoczesne. Do tego wybierasz jeden z predefiniowanych kolorów lub dowolną barwę z palety PAL, nakładaną malowaniem proszkowym.

Szybki montaż, bezproblemowa konserwacja

Dobrane przez nas modele bram skrzydłowych pięknie wyglądają, ale też i łatwo się je montuje. Nie będziesz musiał długo czekać by cieszy się ogrodzeniem i nową bramą wjazdową. Konserwacja bramy także nie jest absorbująca – środki zabezpieczające działają przez lata.

Wygoda i bezpieczeństwo

Automatyczna brama wjazdowa dwuskrzydłowa to świetne rozwiązanie, gdy na Twojej posesji jest dużo ruchu. Każdy wyjazd do pracy, sklepu czy na rekreację odbywa się po prostu szybciej – nie musisz za każdym razem samodzielnie otwierać i zamykać bramy. Nie musisz też bać się o automatykę – napęd jest odpowiednio zabezpieczony przed czynnikami atmosferycznymi.

Dla kogo bramy dwuskrzydłowe?

Bramy skrzydłowe to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą w swoim ogrodzeniu zachować nieco klasyki. W odróżnieniu od bram przesuwnych, zachowują unikalny klimat. Świetnie nadadzą się różnych rodzajów posesji – do domu, firmy, instytucji, szkoły, parku czy obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Potrzebujesz bramy skrzydłowej? Daj nam znać – prowadzimy profesjonalne doradztwo w kwestii ogrodzeń, sprzedaż bram przesuwnych oraz zajmujemy się ich montażem. Dobierzemy optymalne rozwiązanie, działamy szybko i terminowo.

Bramy dwuskrzydłowe - Galeria