Napędy - Szlabany

Szlabany to coraz popularniejsze rozwiązanie w wielu firmach. Pomagają także zachować porządek na parkingach należących do wspólnot mieszkaniowych, obiektów sportowych, rozrywkowych czy instytucji publicznych. Mamy w ofercie różne rodzaje szlabanów, w zależności od potrzeb i dopasowanych do reszty ogrodzenia.

Szlabany ogrodzeniowe OgroPol

Szlabany to lekka i elegancka alternatywa dla bram ogrodzeniowych. Zwłaszcza w miejscach, gdzie jest dużo ruchu. Możesz u nas wybrać różne rozmiary szlabanów – od 2,5 do 12 metrów. Podstawowy zestaw zawiera:

  • kolumnę z centralą,
  • aluminiowe ramię,
  • radioodbiornik,
  • fotokomórkę z pilotem,
  • naklejki odblaskowe.

Zestaw możesz poszerzyć o dodatkowe fotokomórki, pętlę indukcyjną, rozszerzone oświetlenie czy system sterowania ze stróżówki.

Potrzebujesz szlabanu do swojego ogrodzenia? Daj nam znać. Indywidualnie dobierzemy odpowiedni zestaw do Twojej posesji i potrzeb. Skomponujemy go do już istniejącego ogrodzenia lub wykonamy całe ogrodzenie wraz ze szlabanem. Nasze szlabany posiadają wszystkie wymagane zabezpieczenia.

Szlabany elektromechaniczne

Dzięki czytnikom dalekiego zasięgu, szlabany automatyczne mogą się podnosić samodzielnie na widok nadjeżdżającego pojazdu.  Mogą też być sterowane zdalnie, za pomocą pilota, którego wydasz uprawnionym osobom – pracownikom, mieszkańcom, gościom hotelowym. To świetnie rozwiązanie w centrach miast, gdzie z braku miejsc parkingowych przyjezdni kierowcy mogą zajmować należne innym miejsce.

Szlabany parkingowe

W wielu sytuacjach sprawdzają się klasyczne szlabany parkingowe. Pomogą one zachować porządek na dużych parkingach przy sklepach, centrach handlowych lub osiedlach mieszkaniowych. Mamy modele przystosowane do samodzielnej pracy ciągłej – ilość cykli w ciągu doby może wynieść nawet do 10 000. Bardzo dobrze współgrają z innymi urządzeniami tj. kamery odczytujące tablice rejestracyjne, kasy samoobsługowe, terminale wydające bilety czy czujniki zajętych miejsc parkingowych. Przy odpowiednim doborze komponentów można pokusić się o bezobsługowy system parkingowy, który w dużej mierze wyręczy tradycyjnego stróża.